Sultangazi halı yıkama

Sultangazi halı yıkama,Sultangazi halı yıkama firması,Sultangazi halı yıkama fabrikası,Sultangazi de halı yıkama fabrikaları,Sultangazi halı yıkamacılar.

Merhaba sevgili sultangazi sakinleri İstanbul sultangazi halı yıkama fabrikası Duru halı yıkama sultangazi de temiz hijyenik garantili ve ücretsiz servis ücretsiz teslimat avantajları ile halı yıkama,yorgan yıkama,battanıye yıkama,stor perde yıkama hizmetleri ile sizlere bir telefon kadar yakın.

istanbul sultangazi den bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir sosyal medya kanallarımıza mesaj atabilir dilerseniz vatsapp tan mesaj atarak fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Halılarınızı nasıl yıkıyoruz.

Duru halı yıkama fabrikası profesyonel halı yıkama ekibimiz halılarınızı teslim aldıktan sonra ilk aşama olarak halılarınızı sizler için özel olarak getirttiğimiz vakumlu halı çırpma makinesinde tozlarını almak sureti ile çırpar akabinde ikinci aşama olarak halılarınız yine siz değerli müşterilerimizin hassasiyeti ve sağlığı düşünülerek getirtmiş olduğumuz tam otomatik halı yıkama makinesinde bitkisel halı şampuanları ve leke çıkarıcılar kullanılarak derinlemesine yıkanır.

daha sonra üçüncü aşama olarak halılarınız kurutma odasında kurutulup paketlenerek sizlere temiz ve pak bir şekilde teslim edilir.

Fiyat tarifemiz.

Fiyatlarımız halının çeşiti ve cinsine göre değişiklik göstermektedir fiyat tarifemizi telefon ile öğrenebilirsiniz.

 

Sultangazinin en iyi halı yıkama fabrikası duru halı ve koltuk yıkama servisine ulaşın.

saygılarımızla.

Malkoçoğlu Mahallesi Halı Yıkama

Merhabalar değerli misafirlerimiz, Sultangazi, Malkoçoğlu Mahallesi halı yıkama ve temizleme hizmetleri sayfamıza hoş geldiniz. Duru halı yıkama fabrikamız sizlere Sultangazi ilçesinin Malkoçoğlu […]

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARAWHATSAPP